Тут цитати підлітків
Y1317 − всеукраїнський проект з розвитку навичок успішного життя для дітей та молоді 13-17 років
Ми - команда однодумців-професіоналів, яка використовує найкращий досвід, щоб формувати покоління людей, які живуть з гідністю, формують життєві цілі та їх досягають.
Програма Y1317
Програма містить базові та додаткові курси і тренінги з розвитку life skills для підлітків
Update My Date: любов та відповідальність
Курс розкриває важливість побудови здорових стосунків. В рамках курсу розглядаються питання міжособистісної взаємодії, вирішення конфліктів, аспекти асертивної комунікації та токсичних стилів спілкування, етапи побудови сім'ї та сімейного бюджету, основи відповідального батьківства.
Фінансова грамотність
Курс має на меті підвищити рівень фінансової грамотності серед молоді, розширити уявлення щодо персонального бюджету, фінансових інструментів, корисних фінансових звичок, заощаджень та фінансової дисципліни.
Моє життя - моя відповідальність
Це базовий курс, що має на меті допомогти дітям і молоді усвідомити власну цінність та гідність, з повагою ставитися до себе, свого фізичного і психологічного благополуччя, формувати здорове оточення навколо себе.
Заголовок формы
Расскажите клиенту, что вам нужны его данные для связи с вами
Book design is the art of incorporating the content, style, format, design, and sequence of the various components of a book into a coherent whole. In the words of Jan Tschichold, "methods and rules upon which it is impossible to improve, have been developed over centuries. To produce perfect books, these rules have to be brought back to life and applied."
Front matter, or preliminaries, is the first section of a book, and is usually the smallest section in terms of the number of pages. Each page is counted, but no folio or page number is expressed, or printed, on either display pages or blank pages.
ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ПРОЄКТУ Y1317
Протягом 3 років ми працювали з Національною радою дітей і молоді - лідерами шкіл з усієї України, проводячи форуми, тренінги, семінари, робочі групи для розвитку у молоді навичок формування успішного майбутнього.

Під час першого локдауну, у березі 2020 року, ми запитали підлітків "Які скіли зараз потрібні вам і вашим одноліткам? Яких знань вам не вистачає? У яких форматах ви будете готові сприймати ці нові знанння?"
У відповідь ми отримали набір з ключових сфер, що цікавлять підлітків найбільше - здоров'я і псизстосунки, фінансова грамотність, лідерство і профорієнтація. З того часу ми зібрали команду однодумців-професіоналів, експертів, вивчили найкращі світові практики і розробили перші базові курси.
Кожен з курсів був розроблений за участі дітей та молоді - тож він на 100% відповідає потребам і запитам підлітків. Кожен тренінг - вдосконалений на основі рекомендацій молоді.

Тут я ще думаю над текстом
Feel free to write, call and visit us. We really love to communicate with our clients.

Phone: +__________
E-mail: y1317ua@gmail.com
Наші партнери
If you are interested in becoming a partner or sponsor, please feel free to write us.